Bartender Animesi Çıkış Yapacak
0

Bartender, Araki Joh tarafından yazılan ve Kenji Nagamoto tarafından çizilen manganın resmî sitesinde, Bartender: Kami no Glass adıyla anime adaptasyonu ele alınacağı açıklanmıştır. Anime’nin, Nisan 2024’te yayına geçmesi hedefleniyor.

Üstelik yeni görseller ve kadrosu da açıklandı.

Bartender

Bartender: Kami no Glass, Liber INC stüdyosu eşliğinde Ryōchi Kuraya (Farming Life in Another World) tarafından yönetilecektir. Dizi kompozisyonu Marika Kunisawa (Ascendance of a Bookworm) tarafından hazırlanıp, Yoichi Ueda (Gangsta.) tarafından karakter tasarlanması hedefleniyor.

Bartender animesinin kadrosu duyuru hakkında yorum yaptı;

Ryoichi Kuraya (Yönetmen) –

Bu anime, bar kapısının diğer tarafındaki, şehrin koşturmasından uzak bir barmen ve müşterileri hakkında bir drama. İzlerken oradaymış gibi hissetmeniz için elimden geleni yapacağım.

Mariko Kunisawa (Dizi Kompozisyon) –

 Aynı tariften uygulanan içecekler, farklı kişiler tarafından yapılınca tadı değişebilir. Burada barmenin işçiliği parlar. Bu, size bazen tatlı bazen acı, ağızda temiz bir tat bırakan harika bir kokteyli hatırlatan bir barmen ve müşterilerinin hikâyesi. Yetişkinlerde bu animenin tadını çıkarabilir, bu yüzden lütfen elinizde en sevdiğiniz içecekle izleyin.

 Yoichi Ueda (Karakter Tasarımcısı/Baş Animasyon Yöneticisi) –

 Adım Yoichi Ueda, bu serinin karakter tasarımdan sorumluyum. Projeye davet edilmeden önce bu manga, önceden yayınlanan anime ve drama serisinden haberim yoktu. Sessiz bir barda, elimde içeceğimle barmeni dinlemekten her zaman keyif almışımdır. Bu sebepten dolayı, mangayı okuduğumda bu projeyi ele almaya karar verdim. Bu seriyi sizinle paylaşmayı sabırsızlanıyorum!

Yoichi Ueda, Bartender animesinin ana karakteri Ryu Sasakura’nın karakter tasarım hakkında konuştu:

Bartender

“Ryu Sasakura’yı basit ve modern bir şekilde tasarladım. Bununla beraber, manga’daki yüz ifadelerini kullanarak orijinal hâline yakın tutmaya çalıştım. Yeni Sasakura’yı sizinle paylaşmayı sabırsızla bekliyorum!”

Bartender Mangası, 2004’ten 2012’ye kadar Super Jump ve Grand Jump’da yayınlanıp 21 ciltten oluşuyor. Nisan 2023 itibariyle manga’nın 3.6 milyon baskısı, hem fiziksel hem dijital olarak satılmıştır. Palm Studio’da Masaki Watanabe tarafından yönetilen Bartender’ın ilk 11 bölümlük TV anime uyarlaması 2006 Sonbaharında yayınlandı.

 

Söyleyeceklerin mi var? Discord’a gelip sohbete katıl.

Sosyal içerik platformumuza kayıt olmak ister misin?

İnstagram hesabımıza göz atmaya ne dersin? Hadi tıkla!

Selam, ben editörler ekibinden Sümeyra. Anime ve manga hakkında konuşmayı çok seviyorum. En sevdiğim animelerlerden Jujustu Kaisen, Blue Period, Bocchi the Rock ve Bungo Stray Dogs sadece birkaç tanesi. Ayrıca resim çizmeyi ve müze gezilerini çok severim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir