Bungou Stray Dogs 5. Sezonu Çıkıyor
0

Bungo Stray Dogs, severek izlediğim bir animeydi ve 5. Sezonunu çıkması dört gözle bekliyordum. Sonunda 5. sezon da çıkacak. Yeni karakterler göreceğiz animede. İlginç ve farklı simalar göreceğiz. Farklı ve ilginç diyorum çünkü karakter çizimleri gerçekten de ilgi çekiciydi. Bu animeyi sevme sebebim güzel başlayıp güzel devam etmesi. Hiç bozmadı. Umarım sezon 5’te de bozmaz. Ki bozmayacak, harika savaşlar ve yeni konular göreceğimiz bir sezon olacak gibi.

Yeni Sezonda Neler Olabilir?

Gerçekten bu soruyu çok merak ediyorum. Araştırdım ama pek bir şey bulamadım. Tahminlerim Dazai üzerine. Yeni şeyler öğrenecek gibiyiz. Belki daha da fazlası. İmkânsız kehanette ne? Hepsi için animenin çıkmasını beklememiz gerekecektir. Animenin yeni sezonuna ilişkin yayınlanan fragmanda, Birleşmiş Milletler’in 4. sezonda tanıtılan örgüt Decay of the Angel ile mücadele etmek için Silahlı Dedektiflik Ajansı’na yardım çağrısında bulunduğu görülüyor. Ajans ile Decay of the Angel örgütünün kapışmalarına şahit olacağız gibi. 4. sezonda bulunan ekibin 5. sezonda da bulunduğu duyuruldu. Bu yine harika işlerin ortaya çıkacağını gösteriyor. Yönetmenliğini Takuya Igarashi, senaryosunu ise Yoji Enokido üstlendi.

Bungou Stray Dogs

Her sezonda heyecan doruklardaydı. Savaş sahneleri harikaydı. Dazai gibi manyak ve bir o kadar da güçlü bir karaktere sahipti. Karakter gelişimi de çok güzeldi. Böyle bir animenin 5. sezonun geleceğini duyan Bungo Stray Dogs hayranları da çok sevinmişti. Keza bende. En kısa sürede Bungo Stray Dogs animesinin incelemesini de yazacağım. İzlemediyseniz muhakkak izleyin, kaçırmayın. Öneririm.

Ne zaman çıkacak?

Bones Stüdyosundan çıkacak olan Bungo Stray Dogs animesi 12 Temmuz günü çıkış yapacak. Toplam 13 bölümden oluşacağı düşünülüyor. Bir posterde yayınlanmış.

Bungou Stray Dogs

Fragman için tıklayın, Kamui, o da kim? Bizimde mi tanıdığımız bir sima acaba? Fragmanı bile heyecanlı ve meraklandırıcı.

İzleyeceklere şimdiden keyifli izlemeler!

Söyleyeceklerin mi var? Discord’a gelip sohbete katıl.

Sosyal içerik platformumuza kayıt olmak ister misin?

İnstagram hesabımıza göz atmaya ne dersin? Hadi tıkla!

İlginizi Çekebilir
en popüler animeler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir