1. Anasayfa
  2. Liste
Trendlerdeki Yazı

Göründüğünden Güçlü Olan 6 Anime Karakteri

Göründüğünden Güçlü Olan 6 Anime Karakteri
0

Göründüğünden Güçlü Olan 6 Anime Karakteri

Görünüş aldatıcı olabilir ve hiçbir şey bunu göründüğünden güçlü olan anime karakterlerinden daha fazlası kanıtlayamaz. Bu karakterler sevimli görünebilir ancak yapmak isteyeceğiniz son şey onların düşmanı olmaktır.

1) Saitama – “One Punch Man”


Çoğu insan herkesi tek bir yumrukla yenebilecek kadar güçlü birini düşündüğünde, muhtemelen Saitama gibi alçakgönüllü birini düşünmez. Tamamen çılgına dönmüş asabi birini düşünürler.

2) Killua Zoldyck – “Hunter X Hunter”


Killua Zoldyck melek gibi küçük bir çocuk gibi görünebilir, ancak hem güçlü hem de yetişkin bir adamın kalbini göğsünden sökecek kadar acımasızdır.

3) Nezuko Kamado – “Demon Slayer”


Nezuko Kamado çoğu zaman sevimli, şirin gözükse de dönüşüm geçirdiğinde gerçekten korkunç oluyor. Bu kadar sevimli birisinin güçlü olabileceğine inanmak zor gelse de izledikten sonra güçlü birisi olduğunu kabul ediyorsunuz.

4) Selim Bradley – “Fullmetal Alchemist: Brotherhood”


Sevimli küçük çocuk mu yoksa her şeye gücü yeten homunculus mu? Söz konusu Selim Bradley olunca cevap ikisi de! Sevimli dış görünüşünü ve gerçek formu olan korkunçluğunu gizler.

5) Eri – “My Hero Academia”


Eri sevimli küçük bir kız olabilir ama aslında My Hero Academia evrenindeki en tehlikeli tuhaflıklardan birine sahip. Herhangi bir nesne veya canlı üzerinde zamanı tersine çevirmesine izin veren Geri Sarma adlı bir yeteneği var. Bu kırık nesneleri onarmaktan ve yaralanmaları tersine çevirmekten sonsuz gençlik bahşetmeye veya onları varoluştan yok etmeye kadar her şeyi yapabileceği anlamına geliyor.

6) Yachiru Kusajishi – “Bleach”


Yachiru Kusajishi, Bleach’teki en güçlü karakter değil ama yine de göründüğünden çok daha güçlü. Sürekli Kenpachi omzuna tutunan bu küçük kız mükemmel hızı ve reflekslerini ruhsal enerjisi ve Sanpo Kenjū olarak adlandırılan Zanpakutō’su ile birleştirerek aslında kendi başına yetenekli bir dövüşçüdür.

 

Söyleyeceklerin mi var? Discord’a gelip sohbete katıl.

Bilmediğimi bildiğim şeyler, bilmediğimi bilmediklerimin yanında devede kulaktır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir