Jujutsu Kaisen 2. Sezon Geliyor!
0

2020 yılında ilk sezonunu yayınlanan Jujutsu Kaisen, 3 yıllık bir aradan sonra 2. sezonu geliyor. Bu sene çoğu kişiyi de meraklandıracak olan animeler çıkacaktı, misal AOT 3. partının 1. partı gibi. Neyse…

Tabii ki Jujutsu Kaisen de beklenen animeler arasındaydı.

jujutsu kaisen

Yine Mappa Stüdyo tarafında yapılacak. Umarım bazı şeyler çözülebiilir ve güzel bir şekilde devam eder anime.

Neden 3 yıl geçti?

Çünkü hangi stüdyo ile anlaşılacağı belli değildi. Tek sezonluk bir anlaşma yapıldı (ya tutarsa ya tutmazsa mantığı). Fakat Mappa ile anlaşıldı. Mappa duyurduğu zaman ben 2023’te çıkacağını beklemiyordum. Çok kişide bunu düşünüyordu çünkü Mappa 2023’te AOT animesinin büyük finalini de çıkartacaktı. Ki AOT garanti gelir fakat JJK bir ihtimal diye düşünürken, gerçekten de 2023’te 2. sezonu yayımlayacaklar. İlk sezonu izlemesi çok keyifliydi. Merak edenler için inceleme yazısını buraya bırakıyorum. Tıklayıp inceleme yazımıza ulaşabilirsiniz. Uzun sürmesinin bir diğer nedeni de animasyonlardı. Gerçekten de izlemeye değer animasyonları vardı. Bu animasyonları yapmak içindi zamana ihtiyaçları vardı.

jujutsu kaisen

2. Sezon Nasıl Olabilir?

Gojo’nun geçmişini kapsayacak gibi duruyor şayet mangaya bakarsak. Keza Geto ile aralarındaki bazı şeyleri de göreceğiz gibi. Belki bazı olayları da öğrenebiliriz. Anime daha da oturaklı bir hâl alabilir, bazı şeyler gün yüzüne çıkmış olduğunu da görebiliriz belki. Bekleyip göreceğiz. Benim en çok merak ettiğim kısımda yeni sezonda yer alacak Megumi’nin babası, namı diğer Toji Fushiguro. Önemli bir isim ve gücünü merak ediyorum. Kötü bir karakter olacak gibi duruyor ama bilemeyiz. Aksiyonlu, bol savaşlı, heyecan dolu yeni bir sezon bizi bekliyor.

tuji

Ne zaman çıkacak?

2. sezonun çıkacağı tarih 6 Temmuz 2023 olarak duyuruldu. Temmuz ayında bizi güzel bir sezon bekliyor olacak. İzleyeceklere iyi seyirler dilerim.

Fragmanı için tıklayın, bu arada şarkı çok güzeldi. Yeni sezon için gerçekten de heyecanlandırıyor. Aksiyonun bol olacağını fragmandan bile anlaşılıyor.

Söyleyeceklerin mi var? Discord’a gelip sohbete katıl.

Sosyal içerik platformumuza kayıt olmak ister misin?

İnstagram hesabımıza göz atmaya ne dersin? Hadi tıkla!

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir