Maxxat
Bildirimler
 • Call of Duty Yapımcısı Sami Onur ile Röportaj29.03.2023 19:56:00
 1. Anasayfa
 2. Oyun

My Time At Sandrock Knives Out Güncellemesi

My Time At Sandrock Knives Out Güncellemesi
0

My Time At Sandrock hâlâ erken erişim aşamasında, ancak Knives Out adlı en son güncellemesi oyuna pek çok yeni ana hikâyenin yanı sıra içerik güncellemeleri, yeni öğeler ve kozmetikler, mini oyunlar ve yetenekler ekledi. Yüzyılın kıyamet sonrası düğünü yaparak evlenin. Pathea Games ekibi son birkaç aydır bu güncellemeyle ilgili küçük detayları burada paylaşıyor ve şimdi güncelleme nihayet oyunda yayınlandı. Bir sonraki büyük güncellemenin, Sandrock’u oyuncuların eğlenebileceği daha fazla oyun içi içerikle daha da geliştirmek için Haziran başında gelmesi bekleniyor.

Popüler oyun My Time At Portia‘nın devamı niteliğindeki My Time At Sandrock, devam eden geliştirme çalışmaları ile henüz erken erişim döneminde olmasına rağmen daha popüler hâle geldi . Şaşırtıcı derecede neşeli kıyamet sonrası sanal alan RPG’si, oyuncuların Çöl Kasabası Sandrock’u yeniden inşa etmeye ve buradaki gizemleri ortaya çıkarmaya yardım ederken kendi arsalarında inşa etme ve üretme rolünü üstlenmelerine olanak tanır. Oyunun hikâyesi ayrıntılı ve kasabadaki otuzdan fazla NPC’yi içeren yüzlerce yan görev var. Bu yeni Knives Out güncellemesi, oyuncuların kendileri için ortaya çıkarmak zorunda kalacakları her şeyi çevreleyen gizemli anlatıya yepyeni bir bölüm ekledi.

My Time At Sandrock’s Knives Out Güncellemesinde Yeni Eklemeler

Afet Günü’nün dünyadaki teknolojinin çoğunu yok etmesinden 300 yıl sonra, Sandrock şehir devleti yavaş yavaş kendini yeniden inşa ediyor. My Time At Sandrock için yapılan bu yeni Knives Out güncellemesinde , güvenilir bir NPC’nin ilk başta düşünülenden daha kötü olabileceği ortaya çıktıkça ana hikâye yoğunlaşıyor. Knives Out güncellemesi, gizemli anlatı içeriğinin yanı sıra oyun mekanikleri, kozmetikler ve daha pek çok konuda birçok değişiklik ekliyor. İşte dahil olan her şeye hızlı bir bakış:

 • Ana hikâyenin devamı
 • Yeni yan hikayeler
 • Arvio, Qi, Fang, Justice, Pen, Unsuur ve Catori ile yeni romantik görevler
 • Magic Mirror adlı robot yardımcısı eklendi
 • Evlilik Sistemi oyuna tanıtıldı
 • Yapı makinelerine sahip oyunculara yardımcı olacak yeni Auto Assemble Station eklendi.
 • Atölye yardımcısı işlevi eklendi ve evli çiftler de yardımcı olabilir
 • Yeni tatilÖğle vakti Hesaplaşma
 • Yeni zindan yerleri
 • Yeni mini oyunlarStargazing ve Cable Cart
 • Hava durumu etkisi olarak yağmur eklendi
 • Gelişmiş Su Depoları ve Gelişmiş Yangınla Güçlenen Jeneratörler daha fazla enerji çıkışı sağlayabilir
 • NPC davranışlarında ve yeni araştırma makinelerinde iyileştirmeler ve yükseltmeler
 • Bilinen birçok sorun ele alındı ​​ve düzeltildi

My Time At Sandrock, Knives Out Güncellemesi İçin Yeni Hikâye Ekliyor

My Time At Sandrock güncellemesinin adı Knives Out olsa da, 2019 yapımı aynı adlı filmden herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Ancak, oyuncular ana hikâyenin en son bölümüne girdiğinde, gizem ve gerilim dolu bir deneyim yaşayacaklardır. Tehlikeli komplolar ve tehditler arasında, birisi Sandrock kasabasından su çalmaktadır ve daha kötüsü için plan yapmaktadır. Gizem çözüldüğünde, Belediye Başkanı Trudy bile tehlikede bulunabilir.

My Time At Sandrock‘un bu son bölümünde, oyuncular nihayet gerçeği ortaya çıkarabileceklerdir. Hikayenin ayrıntıları hakkında fazla bir şey bilinmemekle birlikte, NPC’lerle evlenme ve düğün yapma yeteneği gibi ilginç özelliklerle aynı güncellemede yayınlanmaları biraz tuhaf görünebilir. Ancak, oyuncular bu ilgi çekici gizemi kendi başlarına deneyimleyebilecekleri için heyecanlı olacaklardır.

.Knives Out Düğünleri Sandrock’a Getiriyor

My Time At Sandrock resmi, biri gelinlik giymiş kadın karakter ve yelek ve kravat takmış erkek karakter olmak üzere iki düğün seçeneğini gösteriyor.

Oyuncular, My Time At Sandrock‘un erken erişim aşamasından beri Pathea Games’in NPC’lerle evlenme özelliğini eklemesini talep ediyor. Şimdi, Knives Out güncellemesiyle karakterler bir yüzük alabilir ve oyundaki sekiz romantik NPC’den birine evlenme teklifi edebilir. Gelecekteki güncellemelerde daha fazla özellik eklenecek ve NPC’lerin daha fazla romantik seçeneği olacak. Geliştiricilerin önceden paylaşılan notları, oyuncuların bir aile kurabileceğini belirtiyor ve bu, mevcut güncellemenin bir parçası olmayan çocukların gelecekte eklenebileceğini gösteriyor.

My Time At Sandrock‘ta Geçirdiğim Süreye Yeni Mini Oyunlar Ekleniyor

Sandrock Cable Cart'taki Zamanım, bir teleferikte sarılan iki karakter

Evlilik teklif etmeden önce Knives Out güncellemesine eklenen yeni etkinliklerle oyuncular artık hayallerindeki NPC ile çıkmak için daha da fazla fırsata sahip. Stargazing ve Teleferik mini oyunları, çiftlerin ilişkilerini güçlendirmeye yardımcı olacak ve randevu aktiviteleri olarak hizmet edecek. Bu etkileşimler, oyuncunun Arkadaş statüsüne ulaştığı herhangi bir karakterle kullanılabilir ve o karakterle olan bağın derinleşmesine yardımcı olur. Bu etkileşimler, karakter başına oyun içi takvim haftasında yalnızca bir kez gerçekleşebilir, ancak oyuncular zamanları varsa arka arkaya birden fazla NPC ile oynayabilir, yemek yiyebilir. Stargazing ve Cable Cart eklenmeden önce Play and Date mini oyunları için yalnızca beş seçenek vardı.

My Time At Sandrock hâlâ erken erişim aşamasında ve önümüzdeki aylarda oynanışta değişiklikler yapmaya ve özellikle hikâyeyle bağlantılı olarak yeni içerik eklemeye devam edecek. Geliştirici zaman zaman Steam sayfasında oyun için planlanan ilerlemeyi gösteren yol haritaları yayınlar. Oyun için henüz duyurulan bir çıkış tarihi bulunmamakla birlikte, 2023 yılının Mayıs ayının sonunda veya haziran ayının başında en az bir büyük güncelleme yapılacak. My Time At Sandrock şu anda yalnızca Steam’de mevcut.

 

Söyleyeceklerin mi var? Discord’a gelip sohbete katıl.

Sosyal içerik platformumuza kayıt olmak ister misin?

İnstagram hesabımıza göz atmaya ne dersin? Hadi tıkla!

Sakarya üniversitesinden mezun. Kitap okumayı, anime izlemeyi, manga okumayı seven sıradan biriyim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir