1. Anasayfa
  2. Anime Haberleri

Naruto ‘nun Babası Kendi Hikâyesini Kazandı

Naruto ‘nun Babası Kendi Hikâyesini Kazandı
0

Naruto ‘nun yaratıcısı Masashi Kishimoto’nun tek seferlik bir mangasının başrolünde Minato olacaktır.

 

naruto

 

Naruto hayran kitlesi , Minato‘ya kendi tek seferlik mangasında başrolü verdi.

Anime Senpai’de ayrıntılı olarak açıklandığı gibi , YouTube kanalı JUMP COMICS CHANNEL kısa süre önce NARUTOP99’un galibini açıkladı . Bu küresel oylama etkinliğinde, dünyanın dört bir yanındaki Naruto hayranları en sevdikleri karakter için 17 Aralık 2022’den 31 Ocak 2023’e kadar oy kullanabilirVideo, serinin en popüler karakterlerinin İlk 100 listesi olarak sonuçları sergiledi. 4.6 milyondan fazla oy arasından hayranlar, Naruto’nun babası Minato için 792.257 oy kullandı. Bu anketi kazandığı için Minato, Masashi Kishimoto tarafından yazılan ve çizilen kendi tek seferlik mangasında rol alacak. Ek olarak, Kishimoto ayrıca anketin En İyi 10 seçimi için resmi posterler çizecek.

Serinin en popüler ikinci karakteri 505.014 oyla Sasuke’nin kardeşi Itachi’dir. Sakura Haruno 489.619 oyla üçüncü sırada yer alıyor. Taraftarlar sırasıyla Shisui Uchiha ve Kakashi Hatake’ye dördüncü ve beşinci sıraları verdi. Şaşırtıcı bir şekilde, Naruto 182.911 oyla 6. sırada yer alıyor. Naruto web sitesi ayrıca NARUTOP99’un habercisi olan “Serinin En İyi Dövüşü” anketinin kazananlarını da açıkladı Bu anket, Sakura ve Leydi Chiyo’nun Sasori’ye karşı mücadelesini tüm serideki en iyi savaş olarak kabul etti. İkincilik, Naruto ve Sasuke arasındaki son dövüşe gitti ve sonuçta arkadaşlıklarının yeniden alevlenmesine yol açtı.

Sakura Hayranları Anketi Manipüle Ederken Yakalandı

naruto,

Sakura, “En İyi Dövüş” anketinde zirvede yer alsa da, Sakura hayranları Sakura’nın kazanması için bu ankette hileli oylar vermeyi planlarken yakalandığından, bu sonuçlar meşru olmayabilir . LANZ adlı bir Twitter kullanıcısı, sonuçları kendi lehlerine değiştirmek için VPN’leri ve toplu oylama yazılımlarını kullanmayı açıkça tartışan üyelerin bulunduğu sohbet gruplarının birden çok ekran görüntüsünü sergiledi. “Sakura Daily Vote” adlı bir grubun 50.000’den fazla üyesi vardı. Aynı gruplar ayrıca Sakura hayranlarını NARUTOP99 anketinin sonuçlarını manipüle etmeye teşvik etti.

Masashi Kishimoto’nun Naruto ‘su , Mart 2023 itibarıyla dünya çapında 250 milyondan fazla kopya satarak tüm zamanların en çok satan manga serilerinden biridir. Pierrot’un popüler anime uyarlaması Ekim 2002’de gösterime girdi ve geçen yıl 20. yılını kutladı. Etkinliği resmi olarak anmak için Pierrot, Eylül 2023’te başlaması planlanan dört yepyeni bölümü yayınlamayı planlıyor . Narutonun devamı niteliğindeki anime Boruto: Naruto Next Generations’ın I. Bölümü 26 Mart’ta sona erdi. Bölüm II’nin yapımına yeşil ışık yaktı.

Naruto , Naruto Shippuden ve Boruto: Naruto Next Generations, Hulu ve Crunchyroll’da yayınlanmaya hazır.

 

Söyleyeceklerin mi var? Discord’a gelip sohbete katıl.

Sosyal içerik platformumuza kayıt olmak ister misin?

İnstagram hesabımıza göz atmaya ne dersin? Hadi tıkla!

Sakarya üniversitesinden mezun. Kitap okumayı, anime izlemeyi, manga okumayı seven sıradan biriyim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
en popüler animeler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir