Temmuz ’da Çıkacak 10 Anime
0

Temmuz ’da çıkacak 10 animeyi sizler için sıraladık. Çok absürt ve güzel animelerin ayı olacak gibi.

  • Story of a Small Senior in My Company 

01.07.2023

temmuz

“İş yerindeki senpai’m… küçücük ve şirin.”

Shinozaki, kıdemli ekip üyesi Shiori Katase tarafından bakılan ve şımartılan bir ofis çalışanıdır. Muhteşem, son derece kibar, sevgi dolu ve küçücük bir kadın. Duygularını giderek daha fazla açığa çıkarıyor!

  •  My Happy Marriage

05.07.2023

temmuz

Miyo Saimori, asil Saimori Ailesi’nin en büyük kızıdır, ancak babasının hor görülen ilk karısının yeteneksiz kızıdır, üvey annesi ve üvey kız kardeşi ona bir hizmetçi gibi davranmaktadır. Kiyoka Kudou’ya evlenme teklif edileceği zaman geldiğinde, Miyo’nun içinde, Spirit-Sight’tan yoksun olduğu için reddedileceğini ve ebeveynlerinin amaçladığı gibi sokaklarda öleceğini varsayar. Ancak herkesin beklentisinin aksine, Miyo, nefret edilen biri değildir ve nişanı ona en değerli şansı sunar: Kendinden nefret etmeyi bırakmayı öğrenmesi.

  • Horimiya: The Missing Pieces

01.07.2023

temmuz

Okulda arkadaş canlısı tavrı ve akademik başarılarıyla takdir edilen lise öğrencisi Kyouko Hori, kendisinin başka bir yanını saklamaktadır. Ailesi iş nedeniyle sık sık evden uzakta olduğundan, Hori de küçük erkek kardeşine bakmak ve ev işlerini yapmak zorunda kalır, bu da okul dışında arkadaş edinme ve sosyalleşme için hiçbir fırsat bırakmıyor. Bu arada Izumi Miyamura kara kara düşünen, gözlük takan bir otaku olarak görülüyor. Gerçekte o, ders çalışmaktan ümitsiz nazik bir insandır. Ayrıca uzun saçlarının arkasına gizlenmiş dokuz piercingi, sırtında ve sol omzunda bir dövmesi var.

Tamamen şans eseri, Hori ve Miyamura’nın yolları okulun dışında kesişir ve ikisi de diğerinin beklediği gibi görünmez. Zıt kutuplar gibi görünen bu kişiler, daha önce hiç kimseye göstermedikleri bir yanlarını birbirleriyle paylaşarak hızla arkadaş olurlar.

  • Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation 2

02.07.2023

temmuz

Rifujin na Magonote tarafından yaratılan Mushoku Tensei: Jobless Reencarnation, ailesinin ölümünün ardından evinden tahliye edilen 34 yaşındaki bir NEET’in hikâyesini  anlatıyor.

Hayatın anlamsız olduğuna inanan kahraman, bir iyilik yapmaya ve gençleri yaklaşmakta olan bir kamyondan kurtarmaya karar verir.

Ölmek yerine, sihir ve büyücülükle dolu yeni bir dünyada yeni doğmuş bir bebek olarak uyanır!

Yeni adı Rudeus Greyrat, başarılı bir hayat sürer. Rudeus, eğitimli bir sihir kullanıcısı olur ve sonunda kabul edildiğini hissederek büyür.

Ne yazık ki, dev bir felaket Rudeus’u ailesinden ve arkadaşlarından ayırdığında dünyası dağılır ve Eris Boreas Greyrat’ın evine kadar eşlik ederken bulur kendisini.

İki yıl geçer, Rudeus ve Eris Greyrat da dahil olmak üzere eski arkadaşları ve hayatı yeniden başlarken yeni insanlarla tanıştığı Ronoa Büyü Üniversitesi’ne kaydolur!

  • Hyakushō Kizoku

07.07.2023

temmuz

Yazar Hiromu Arakawa, Hokkaido’da bir çiftlikte inek besleyip sebze yetiştirirken ve komik haşerelerle savaşırkenki hayatını anlatıyor.

  • The Masterful Cat Is Depressed Again Today

07.07.2023

temmuz

-Bir gün Saku adında genç bir kadın, daha sonra Yukichi adını vereceği bir sokak kara kedisini sahiplendi. Ancak zaman geçtikçe Yukichi, bir ayıyla karıştırılacak kadar büyür. Yine de bir tehdit olmak yerine, Yukichi zamanını yemek pişirerek, çamaşır yıkayarak ve zorlu iş günlerinden sonra eve gelen sahibiyle ilgilenerek geçirir.

  • Malevolent Spirits: Mononogatari

03.07.2023

Malevolent Spirits: Mononogatari, Onigunsou tarafından yazılan ve çizilen bir Japon manga serisidir. İlk olarak Nisan 2014’ten Aralık 2015’e kadar Shueisha’nın seinen manga dergisi Miracle Jump’ta tefrika edildi. Ocak 2016’da Ultra Jump’a aktarıldı. Bandai Namco Pictures tarafından anime televizyon dizisi uyarlaması, Ocak’tan Mart 2023’e kadar yayınlandı. Sezonu Temmuz 2023’te başlayacak.

  • Sweet Reincarnation

03.07.2023

Naoyuki Kuzuya animasyon prodüksiyonuyla iş birliği yapan Studio Comet ile SynergySP’de Sweet Reencarnation’ı yönetecek. Dizinin kompozisyonu ve senaryosu Mitsutaka Hirota tarafından yazılacak, karakter tasarımları Tomoko Miyakawa ve müzikler Hiroshi Nakamura tarafından yapılacak.

  • The Girl I Like Forgot Her Glasses 

04.07.2023

Ortaokul öğrencisi Komura, ilginç bir görme yeteneği olan sınıf arkadaşına sırılsıklam âşık olur.

  • Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the Dungeon

05.07.2023

Kahraman, geçmiş yaşamında bir otomat otaku idi ve otomatları trafik kazalarından korurken öldü. Uyandığında kendini bir göl kıyısında bulur ve ne olduğu konusunda kafası karışır. Tek bir şey biliyor, artık o bir satış makinesi. Bu yeni dünyada, labirentin dışında bir kızla tanışır ve hikâyesi ilerlemeye başlar.

Söyleyeceklerin mi var? Discord’a gelip sohbete katıl.

Sosyal içerik platformumuza kayıt olmak ister misin?

İnstagram hesabımıza göz atmaya ne dersin? Hadi tıkla!

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir